1

Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου 2014

ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ .1-1

Στις καθυστερήσεις πήρε το βαθμό και ο Ολυμπιακός ισοφαρίζοντας το γκολ που είχε πετύχει από το πρώτο ημίχρονο ο Σταμέλος (21') . Οι γηπεδούχοι ήταν πολύ καλοί και βρέθηκαν κι άλλες φορές κοντά στο γκολ, εκμεταλλευόμενοι
και τη μέτρια εμφάνιση των ερυθρολεύκων που ανέβασαν στροφές στο β' ημίχρονο και στο διάστημα 60-75 είχαν την υπεροχή και αρκετές επισκέψεις στην εστία του Ντουρέκα (είχαν και δοκάρι σε σέντρα σουτ του Ευσταθίου). Στο τελευταίο 10λεπτο πάλι ο Ταμυναϊκός βρέθηκε κοντά στο γκολ χωρίς να το πετύχει και στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Μεταξάς σε μια σύγχυση στην άμυνα πέτυχε την ισοφάριση.

Ντουρεκας,Μαλλιος(72Γκαβος),Ιωαννιδης,Λυκος,Πιλατης,Κροκος(91Κιουσης Ε),Σταμελος,Τσαγκος,Τσαλιαγκος Β,Τσαλιαγκος Γ,Ρουμπης(67Αποστολου).Γκογκος Μεταξας Σκριβανος Π(Μουσαι)Τσολακος,ΣκριβανοςΠ,Καρο,Τζαβρας,
Ευσταθιου,Μαστροκωστας,Δασκος(60`Αγγελατος),Παπαδεδες.